Pomohu ti uvidět tvou (ženskou) sílu.

Koučovací sezení

Pokud máš nějaké konkrétní téma, se kterým si aktuálně nevíš rady, ve kterém potřebuješ nasměrovat či podpořit, samostatné koučovací sezení je pro tebe to pravé. Budu ti naslouchat a provedu tě procesem hledání odpovědí vevnitř, protože ty sama jsi expertkou na svůj život. Nemám pro tebe rady a řešení, ale umím ti ukázat, že vše co hledáš máš už v sobě, a tím ti pomůžu získat sebedůvěru, odvahu a chuť žít život takový, jaký si přeješ. Zároveň může být toto sezení nezávaznou vstupní branou k Jinovému redesignu a hlubší společné práci.

Jeden rozhovor osobně či online (Skype či WhatsApp), hodina a půl.

2 500 Kč

Jinový redesign

Osobní redesign je proces,  v rámci kterého projdeš hlubokou transformací svého myšlení a jednání. Během tří měsíců se mnou změníš své návyky - no schválně, kolikrát jsi chtěla začít jíst zdravě, cvičit, zhubnout, vstávat brzy, rozjet projekt, nebo se přestat tolik vztekat? Nalezneš vlastní potenciál, zpracuješ si vztah k soběvlastnímu tělu a tím i uvolníš bloky v oblasti intimity a vztahů k jiným lidem. Osvojíš si nové zvyky a naučíš se techniky, díky kterým už budeš schopná sama měnit cokoliv chceš. Začneme úvodním nezávazným setkáním, během kterého zmapujeme tvůj současný život a vytvoříme vizi tvé budoucnosti, které potom společně půjdeme vstříc.

Cyklus dvanácti setkání, tři až čtyři měsíce trvající proces, kterým tě provedu.

Cenu si domluvíme individuálně.

Doteková terapie

Terapeutická sezení skládající se ze dvou rozhovorů a práce s tělem mezi nimi - ta spočívá v jemných dotecích v kombinaci s masáží, přes oblečení, šátek či na holé kůži, podle toho jak se cítíš a co zrovna potřebuješ. Tato metoda uvolňuje uložené emoce v těle, přináší hluboký klid a sebelásku. Nevím, co přesně se stane, ale můžeš si být jistá, že budeš odcházet naplněná klidem, přijetím a (sebe)láskou. Stres, strach, úzkost, pocity méněcenosti nebo nelásku ke svému tělu, to vše necháš za dveřmi. Pohladím tvé tělo i duši :) V práci kombinuji dechová cvičení, aromaterapii, aktivní naslouchání, dotekovou terapii a bodywork.

Jedno osobní setkání, rozhovor a práce s tělem, přibližně čtyři hodiny.

5 000 Kč

Takhle se budeš cítit po spolupráci se mnou.

Chceš posunout svůj život tím správným směrem?

Reference

slova žen, které vykvetly

Chtěla jsem ti říct, že to naše poslední setkání byla velká síla. Do včerejška jsem to zpracovávala, teď už se to trochu uklidnilo, ale byla to síla. Když jsme dělaly ty vizualizace a já jsem viděla, kolik mám v sobě potlačené energie a neprojevených emocí... Včera jsem dělala techniky, které jsem se naučila, abych pracovala na svých hranicích a zpracovala svou potlačenou agresi a bylo to hodně intenzivní, třásla jsem se a potila, ale moc mi to mohlo. Děkuji, děláš to skvěle! Jsi můj dar z vesmíru.
AlžbětaVýtvarnice
Žany mi obrovsky pomohla se spoustou věcí, vidět věci jinak, z jiného úhlu, například zvědoměním, že když si člověk neřekne, tak to nedostane. Zbavit se strachu z odmítnutí a naučit se žádat, uvědomit si, že lidé nevědí co potřebuji. Obdivuji její kuráž, odvahu nevzdávat se a jít si za svým snem. Děkuji ti za sdílení a inspiraci.
AnetaFotografka
Zásadně jsi ovlivnila a změnila směr mého myšlení a života a já jsem za něj teď tak ráda. Ukázala jsi mi důležitost pečování o sebe, vědomého vytváření vztahů, otevírání se světu a novým příležitostem. Díky tobě jsem pochopila, že věci často nejsou tak složité, jak se zdají být. Chtěla jsem ti vyjádřit vděk za to, že jsi mě neustále popostrkovala tím správným směrem. Umíš popostrčit, ale taky ukázat, že je něco fakt nepodstatné, jen to tak teď nevidím.
VeronikaOffice manažerka magazínu