Chtěla jsem ti říct, že to naše poslední setkání byla velká síla. Do včerejška jsem to zpracovávala, teď už se to trochu uklidnilo, ale byla to síla. Když jsme dělaly ty vizualizace a já jsem viděla, kolik mám v sobě potlačené energie a neprojevených emocí... Včera jsem dělala techniky, které jsem se naučila, abych pracovala na svých hranicích a zpracovala svou potlačenou agresi a bylo to hodně intenzivní, třásla jsem se a potila, ale moc mi to mohlo. Děkuji, děláš to skvěle! Jsi můj dar z vesmíru.
AlžbětaVýtvarnice
Žany mi obrovsky pomohla se spoustou věcí, vidět věci jinak, z jiného úhlu, například zvědoměním, že když si člověk neřekne, tak to nedostane. Zbavit se strachu z odmítnutí a naučit se žádat, uvědomit si, že lidé nevědí co potřebuji. Obdivuji její kuráž, odvahu nevzdávat se a jít si za svým snem. Děkuji ti za sdílení a inspiraci.
AnetaFotografka
Zásadně jsi ovlivnila a změnila směr mého myšlení a života a já jsem za něj teď tak ráda. Ukázala jsi mi důležitost pečování o sebe, vědomého vytváření vztahů, otevírání se světu a novým příležitostem. Díky tobě jsem pochopila, že věci často nejsou tak složité, jak se zdají být. Chtěla jsem ti vyjádřit vděk za to, že jsi mě neustále popostrkovala tím správným směrem. Umíš popostrčit, ale taky ukázat, že je něco fakt nepodstatné, jen to tak teď nevidím.
VeronikaOffice manažerka magazínu
Žaneta je srdečná, pečlivá a systematická koučka. Skvěle rozumí na racionální i emoční úrovni, dokáže vyslyšet tužby a na jejich základě pak připravit akční plán. Ač není terapeutka, dokáže člověka vést tak, aby si své řešení našel sám - způsobem, který jemu samotnému vyhovuje.
MíraProduct designer

     Jsem tady pro tebe!

To, že jsi narazila na tuto stránku není náhoda. Znamená to, že tě můžu podpořit na tvé cestě, transformaci v ženu, kterou máš být. Pokud toužíš po životě v plynutí a lásce, hojnosti a radosti, chceš se cítit přijatá, doceněná a podporovaná, jsem tady pro tebe. Vydej se na cestu změny, kterou musíš projít sama, ale já ti mohu pomoci najít směr, dodat ti odvahu.

Budu tě držet, když budeš padat a budu se s tebou radovat, když budeš růst. Uvítám tě do komunity žen, které jsou na stejné cestě jako ty, a se kterými můžeš sdílet, růst a inspirovat se. Vydej se s námi na cestu k autentickému, naplněnému a spokojenému životu.

Skrze tento formulář se se mnou spojíš, pokud se chceš objednat na nezávazné úvodní koučovací sezení, terapii nebo masáž, nebo se chceš na něco zeptat a nechceš využít naší skupiny - raději bys komunikovala emailem. Sdílej se mnou své radosti i svá trápení. Jsem tady, abych tě vyslechla, podpořila a pomohla ti vykvést.

- Žaneta Florová                                                   

Vaše osobní údaje budou použity v souladu s našimi zásadami ochrany osobních údajů. Zásady zpracování osobních údajů

Foto ©Agnes Vanilková